Dominik Grzyb

Jestem samoukiem, który od dziecka uwielbia prace ręczne. Majsterkowania uczyłem się od najmłodszych lat. Z czasem hobby rozwinęło się w pracę zawodową, w którą wkładam pasję i olbrzymie zaangażowanie. To dlatego meble, które tworzę są wykonane starannie i solidnie. Jeśli szukasz indywidualnych rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb to lepiej trafić nie mogłeś. Zapraszam do współpracy!

KIM JESTEM

PASJA TWORZENIA

Zajmuję się produkcją mebli wykonywanych według indywidualnych potrzeb Klienta. Wiem jak zagospodarować każde pomieszczenie, aby maksymalnie wykorzystać jego zasoby tworząc wygodne i estetyczne wnętrze. Materiały, na których pracuję to solidnej jakości surowce, z których realizuję przeróżne koncepcje Zamawiających. Każde miejsce w domu, biurze czy gabinecie można dostosować do potrzeb użytkowników. Powiedz mi czego oczekujesz, a ja zapewnię Ci solidnie wykonane meble o maksymalnej trwałości.
Jesli chcesz zobaczyć moje realizacje koniecznie zajrzyj poniżej:

We współpracy z Klientami kieruję się ustalonym planem, który tworzę na etapie przygotowywania oferty. Bezpłatne doradztwo w zakresie doboru rozmaitych rozwiązań zagospodarowania wnętrza, pozwoli Ci na jego optymalne wykorzystanie.

Słowność, terminowość i trzymanie się poczynionych ustaleń to cechy, które są moim priorytetem. Zależy mi na tym, aby każdy Klient był w pełni zadowolony. Gwarancją tego faktu jest moje doświadczenie i precyzja jaka towarzyszy mi w całym procesie realizacji Twojego zamówienia.

Scroll to Top
Zadzwoń teraz!